خدمات هاست اروپا

هاست یا فضای میزبانی وب , به فضایی گفته می‌شود که اطلاعات سایت شما مانند متن , تصاویر , ویدئو و... در آن بارگزاری می‌شود. هاست لینوکس یک فضای میزبانی است که بر روی آن سیستم عامل لینوکس و کنترل پنل Cpanel عرضه می‌شود که در دیتاسنتر هتزنر آلمان میزبانی می‌شود.

چرا خرید هاست از اصفهان سایت؟

دلایل زیادی وجود دارند تا شما خدمات هاست اروپا درایران را به اصفهان سیایت بسپارید.
صداقت کاری

سال های سال است صداقت مجموعه اصفهان سایت زبانزد حوزه هاستینگ کشور بوده است.

کیفیت

کیفیت هاست ها ی اصفهان سایت در این مجموعه از بالاترین کیفیت ممکن سرور می باشد.

امنیت

فضای امنیتی فوق بالا با دانش روز امنیتی دنیا که امکان نفوذ به حداقل رسیده است.

ارتقاء

امکان ارتقا و بهبود همیشه نکته ایست که یک مجموعه را از رقبای خود پیش می اندازد

محیط مطمئن

محیط هاستی که ارائه می دهیم با بهره گیری از بهترین متد جهان مطمئن است.

اتصال خوب

تصال خوب و مطمئن به هاست های پرسرعت ما دلیل دیگری برانتخاب ماست.

سوالات رایج هاست؟

قیمت هاست خارج درمجموعه شما چگونه است؟

قیمت هاست خارج نسبت به ایران؛ در سایت اصفهان سایت با تغییر موقعیت هاست از ایران بر روی اروپا، شاهد افزایش قیمت ها خواهید بود. به دلیل بالا بودن هزینه های راه اندازی سرور و اجاره فضا در خارج از ایران، گران بودن سرویس های خارجی نسبت به داخلی امری طبیعی می باشد.

مزیت و معایب هاست خارج نسبت به ایران چیست؟

تنوع سرویس و موقعیت های مختلف مکانی به شما کمک می کند تا نسبت به نیازمندی سایت خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. در صورتی که شمار بسیاری از مشتریان شما خارج از ایران است بهتر است هاست با موقعیت اروپا تهیه نمایید چرا که سرعت ارتباط کاربران با سایت شما به دلیل کوتاه تر بودن روت بالاتر خواهد بود، همچنین اگر کسب و کار شما در داخل ایران از رونق بیشتری برخوردار است از هاست ایران استفاده نمایید.

دسترسی های هاست به چه صورت است؟

با خرید هاست خارج، دسترسی یک پنل دایرکت ادمین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همانطور که میدانید این پنل امکاناتی از جمله آپلود فایل، ایجاد دسترسی FTP، ساخت اکانت ایمیل، اضافه کردن زیردامنه را خواهد داشت. به منظور ارتباط آسان می توانید امکانات مورد نظر و همچنین نمودار مصرف منابع را در پنل کاربری خود در بخش میزبانی ابری مشاهده نمایید.

هاست خارج چیست؟

اصفهان سایت به منظور راه اندازی یک وب سایت شخصی و یا سازمانی در مقیاس کوچک، سرویس هاست ابری را ارائه می دهد تا کاربران بتوانند یک پنل کامل از مدیریت سایت خود در اختیار گرفته و بدون نیاز به تنظیمات بخش سرور، سایت خود را راه اندازی نمایند. هاست ابری در دو موقعیت ایران و اپروپا ارائه می گردد، هاست خارج مناسب برای سایت هایی است که بیشتر کاربراناش در خارج از کشور هستند؛ در ادامه با انواع آن آشنا خواهید شد.

هاست ابری خارج چیست؟

جهت راه اندازی سایت خود در خارج از ایران می توانید از هاست ابری خارج اصفهان سایت با موقعیت اروپا در کشور آلمان استفاده نمایید. این هاست ها بر روی سرورهای لینوکسی پیاده سازی شده و پنل دایرکت ادمین به کاربران تحویل داده می شود. پروسه راه اندازی بصورت اتوماتیک بوده و از طریق ناحیه کاربری خود در سایت ما امکان دسترسی و مدیریت هاست خود را خواهید داشت.

نمایندگی هاست خارج برای چند وب سایت چگونه است؟

درصورتی که نیاز دارید چند فضای هاست با حجم دلخواه با دامنه های مختلف داشته باشید و یک دسترسی مدیریتی بر روی کل هاست ها برای شما مهیا باشد، می توانید از سرویس هاست نمایندگی اصفهان سایت استفاده نمایید. کنترل پنل این هاست دایرکت ادمین می باشد که در سطح دسترسی ریسلر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.